Tweets

2013-09-21
  • Jaargang 57
  • nummer 18
#Tweet: We leggen de laatste hand op dit moment aan onze nieuwe nieuwsbrief. Niels vertelt waarom hij voor God gaat, Daniël deelt zijn visie op jeugdwerk en Karen schrijft haar eerste column. (via @ ngkjeugdwerk)

Over deze tweet: De Stichting Nederlands Gereformeerd Jeugdwerk gaat op een nieuwe manier communiceren met haar achterban onder de noemer: @ngkjeugdwerk. Eind augustus kwam de eerste vernieuwde digitale nieuwsbrief uit, helemaal opgebouwd rondom de verschillende doelgroepen van het NGJ: jeugdleiders, jeugdbeleidsmakers en betaalde jeugdwerkers. Halverwege september komt onze ‘printed version’ uit, die is opgebouwd rondom de visie van de stichting. Het NGJ wil leiders inspireren om jongeren te verbinden met Jezus Christus. Dat willen we doen door verhalen uit de praktijk te delen. Dus komt een jongere aan het woord die net belijdenis heeft gedaan, lees je het verhaal van een jeugdleider die op onze training was en maak je kennis met de mening van Karen in haar column ‘Kan het Karen schelen…’

Gelinkt: www.ngkjeugdwerk.nl/over-het-ngj/ inschrijven-nieuwsbrief/

#Tweet: Opvolger van heilige grond is uit: #HeiligVuur! Lees nu meer op het blog van @corjanmatsinger corjanmatsinger. wordpress.com. (via @Malii_P)

Over deze tweet: Drie jaar geleden schreef Corjan Matsinger het boekje Heilige grond. Helemaal in die lijn heeft hij nu deel twee uitgebracht: Heilig Vuur. Het boekje heeft als ondertitel meegekregen: ‘jongeren geloven, hopen en liefhebben’. Boeiend, want in dit boekje onderzoekt hij de mogelijkheid om het vuur van het geloof in rand- en buitenkerkelijken aan te wakkeren. Corjan Matsinger is teamleider ‘Kerk’ bij Youth for Christ en één van de sprekers in de serie Denkstof. Je kunt het boekje onder meer aanschaffen via de webshop van YfC.
Het lijkt erop dat het volgende boekje in deze serie Heilige herrie gaat heten, maar laten we eerst maar dit boekje lezen.

Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief