Comité Landelijke Ouderlingenconferentie

2005-10-21
  • Jaargang 49
  • nummer 20
Geruime tijd geleden hebben wij u laten weten dat het bestuur van het comité Landelijke Ouderlingenconferentie incompleet is. Ook na herhaalde verzoeken – tijdens de laatstgehouden conferenties en via Opbouw - ontvingen wij geen respons.
De afnemende belangstelling voor de jaarlijkse ouderlingenconferentie en het niet kunnen opvullen van de vacatures hebben de nog zittende bestuursleden: secretaris (tevens waarnemend voorzitter) en de penningmeester doen besluiten het comité op te heffen.
Na ampel overleg is gezocht naar een doel binnen onze kerken waaraan we de nog aanwezige gelden zouden kunnen besteden. We wisten inmiddels dat het Nederlands Gereformeerd Jeugdwerk activiteiten ontwikkeld voor de toerusting van jeugdouderlingen.
Dit doel/deze activiteit leek ons naadloos aan te sluiten bij de onze.
Wij hebben daarom besloten het aanwezige saldo ad € 941,93 over te maken naar het NGJ.
Aan het NGJ zal worden bericht dat de gift is bedoelt voor de activiteit: ‘Toerusting jeugdouderlingen’.

Arjen T. Bos, penningmeester Bart Jansen, secretaris (wnd. voorzitter)

Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief