Onder andere(n)

1998-10-02
  • Jaargang 42
  • nummer 20
CGJO: De dialoog met jongeren
Om op een juiste manier jeugd- en jongerenwerk te kunnen bieden is het van belang dat er een goede communicatie is naar en met de jongeren.
Dat stelt de Christelijke Gereformeerde Jongeren Organisatie (CJGO) tijdens een op 14 november te houden symposium. Inleidingen worden gehouden door ds. Ruard Ganzevoort en de heer G. v.d. Bos, in het tussenprogramma zijn er workshops en het middagprogramma wordt onder leiding van ds. A. Broersma gevuld met een plenaire verwerking. Aanvang 10.00 uur in de Marnix-Academie in Utrecht. Folder, aanmeldingsformulier en verdere informatie: tel. 055 3556257, fax 055 3557775.

Balk en splinter in Gereformeerde gezindte
Onder dit thema organiseert het Contact Orgaan Gereformeerde Gezindte dit seizoen een aantal regionale forum- en discussieavonden. De eerste bijeenkomst vindt plaats in Urk, waar dr.ir. J. v.d. Graaf dit onderwerp zal inleiden. Datum: 9 oktober a.s., aanvang kwart voor acht in Gebouw Irene, wijk 8-85. De leiding van de avond berust bij prof.dr. K. Runia te Kampen

Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief