Evangelie in Bulgarije via internet
2008-01-18
AMERSFOORT – Sinds Kerst worden in Bulgarije voor het eerst christelijke programma’s via internet uitgezonden.- Jaargang 52
- nummer 2
Onlangs heeft Studio 865, de partnerorganisatie van Stichting 3xM in Bulgarije, een contract getekend met het internetbedrijf IPTV.BG. In het contract is geregeld dat Studio 865 onder eigen naam een internet-televisiekanaal krijgt.
Het nieuwe kanaal zal 24 uur per dag 7 dagen in de week de christelijke televisieprogramma's van Studio 865 op het internet uitzenden. In blokken van zes uren zullen complete programma's en fragmenten uit het programma ‘Christianity’ te zien zijn. ‘Christianity’ is een wekelijks tv-programma waarin actuele thema’s vanuit christelijke standpunten worden belicht. De blokken worden vier keer per dag herhaald. Vanaf 1 januari 2008 zal de inhoud van het blok dagelijks voor een deel vernieuwd worden zodat er telkens iets nieuws wordt aangeboden.
3xM helpt al 25 jaar lokale christenen met het produceren en uitzenden van televisieprogramma’s. Het overdragen van kennis is een onderdeel van de missie. 3xM is actief in Afrika, Azië en Oost-Europa en richt zich steeds meer op landen waar weinig christenen wonen.