"Wat doet een christen met kunst en muziek?"

1984-08-03
  • Jaargang 28
  • nummer 28
Van 4-9 augustus a.s. organiseert het bezinnings- en studiecentrum l’Abri haar conferentiehuis Kortenhoeve te Eek en Wiel een speciale bijeenkomst over kunst en muziek en wat de christen er mee doet. Vijf sprekers stellen een scala aan onderwerpen aan de orde: "Het evangelie in de aanbieding"; "christelijke popmuziek"; liturgiek; "de kracht der verbeelding" en "film". Tevens zijn er informele besprekingen en discussies, terwijl er alle ruimte is voor creatieve aktiviteiten. Deelname staat open voor allen, die op een of andere wijze met het onderwerp bezig zijn, of er over willen nadenken.
De kosten van deelname bedragen f 100,- per persoon voor de gehele week. In principe is het ook mogelijk om een gedeelte van het programma mee te maken.
Voor verdere inlichtingen en opgave: l'Abri, Huize Kortenhoef, Burg. Verbrughweg 16,4024 ER Eck en Wiel. Tel. 03449-1914.

Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief