"Lees, en Versta"
1973-10-05
- Jaargang 17
- nummer 36
Zoals in het vorige nummer werd meegedeeld zal de Schriftstudie over de brief aan de Galaten die ds Amelink in ons blad publiceerde als een brochure worden uitgegeven.
Dat gebeurt in een handig formaat op goed papier in een stevig omslag. Deze brochure zal een omgang hebben van ± 80 bladzijden. De titel luidt: "Lees en Versta, een hulpboekje bij de studie van de brief aan de Galaten".
De drukker van "Opbouw" heeft meegewerkt om de prijs ervan zo laag mogelijk te houden.
Men ontvangt één exemplaar ervan franco per post voor f 1,75.
Dat is een spotprijs als men bedenkt dat de verzending alleen reeds minstens 40 cent kost. Wanneer men een aantal exemplaren tegelijk bestelt is de prijs daarom lager. Want als de porto voor 1 exemplaar 40 cent bedraagt, bedraagt die van 2 exemplaren 30 cent per stuk, van 5 ex. 18 cent.
Het is daarom het voordeligst een flink aantal tegelijk te bestellen.
De prijs van 5 exemplaren is gesteld op f 7,50, van tien op f 14,-, van twintig op f 27,-. Elke volgende 10 f 13,50 meer.
Ik wil er de nadruk op leggen dat van een herdruk voor deze prijs geen sprake kan zijn. Laten daarom de velen die reageerden op het bericht dat het in de bedoeling lag deze brochure uit te geven die aanstonds bestellen. Dan kan de oplage ervan worden vastgesteld.
Mag ik bij deze bijbelstudiekringen, mannen-, vrouwen- en jeugdverenigingen verzoeken te overwegen of men van deze bizondere aanbieding gebruik zal maken?
Zou het ook niet prachtig zijn als men bij de bijbellezing in het gezin van dit boekje gebruik maakte?
Het is van grote betekenis de brief aan de Galaten, het loflied op Gods genade, door en door te kennen!
Bestellingen worden uitsluitend uitgevoerd na betaling van het bedrag per giro. Met de reeds per brief of briefkaart gedane bestellingen kan geen rekening worden gehouden. De zetter van Opbouw is zo vriendelijk de verzending van deze brochure te verzorgen. Men stortte het bedrag op zijn girorekening, Het no. daarvan is 575663, ten name van G: de Kruijf, Troelstralaan 252, Utrecht.
P.S. Zouden andere bladen dit bericht willen overnemen?