Onder andere(n)

1993-09-10
  • Jaargang 37
  • nummer 19
De Wittenberg
Het bestuur van de Stichting Reformatorische Bijbelschool deelt met dankbaarheid mee, dat de staatssecretaris van onderwijs en wetenschappen op 13 juli 1993 de Stichting Reformatorische Bijbelschool heeft aangewezen als bevoegd om een HBO-diploma uit te reiken aan degenen die de opleiding tot godsdienstleraar voortgezet onderwijs van de tweede graad voltijd aan De Wittenberg te Zeist met goed gevolg hebben afgerond. Hierdoor wordt het voor de betreffende studenten mogelijk in aanmerking te komen voor studiefinanciering en zal ook voldaan kunnen. worden aan de kerkelijke eisen van de erkende HBO opleiding voor kerkelijke medewerkers. Daarmee is de Wittenberg de enige erkende reformatorische dagopleiding op dit terrein.
Behalve een vierjarige HBO-opleiding heeft De Witten berg een Algemeen Vormingsjaar, een Opleidingsjaar Zending en Evangelisatie en een aantal korte avondcursussen.

De Wittenberg, christelijke hogeschool en toerustingscentrum, uitgaande van de Stichting Reformatorische Bijbelschool, Krakelingweg 10,3707 HV Zeist (03404-24166).

Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief