Huisbezoek

1990-06-08
  • Jaargang 34
  • nummer 12
De ouderlingen gingen op huisbezoek bij een jong gezin. Een uurtje vroeger dan gewoonlijk, want de kinderen zouden er bij zijn. Ze zaten op de bank, 8 en 6 jaar oud.
En 6f ze wisten waar ze het over wilden hebben! Over dingen die ze leuk vonden in de kerk. Over zaken die ze wel eens moeilijk vonden. En ook de ouderlingen hadden hun vragen. Er ontstond een levendige diskussie.
Later op de avond, toen de kinderen naar bed waren, ging het gesprek nog even verder over het betrekken van jonge kinderen bij het huisbezoek.
De moeder zei dat ze het zelf vroeger moeilijk had gevonden om als puber met het bezoek van ouderlingen te worden gekonfronteerd.
"Je bent dan zo met jezelf bezig dat je je eigenlijk geen houding weet te geven. Op deze manier hoop ik dat ze er van jongsafaan wat meer aan gewend raken, dat het een deel van hun gewone kerkelijke leven wordt"
Misschien een idee om over na te denken ...

Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief